אינטרקום טלויזיה

אינטרקום טלוויזיה

מערכות האינטרקום המובילות בעולם

ללא צורך בהתקנת מכשור בבית | אין צורך בהכנת תשתית בבנין | אין צורך להיות בבית כדי לענות | התאמת מוצרים אישית | אחריות לשנתיים

מספר נקודות שכדאי להתייחס אליהן לפני רכישת מערכת אינטרקום טלוויזיה.

רוב המערכות מגיעות כערכה והמסך מתאים לפנל החיצוני ואין בלתו, ניתן להוסיף מסכים לחלק מהמערכות, אך גם הם חייבים להיות מאותה ערכה.

מיקום הפנל החיצוני

ברוב המקרים מכינים מקום לפנל החיצוני בקו ישר עם שער הכניסה או בניצב אליו על הקיר הסמוך, כיוון שהפנל המדובר מכיל מצלמה, שני המקומות הנ"ל לוקים בחסר, מיקום הפנל בקו ישר עם השער , יראה את צד האורח והרחוב/כביש שמאחוריו, ומיקום ניצב לשער, ייתן תמונת פרופיל לא מלאה.

מיקומים נוספים

מיקום נוסף יכול להיות על השער עצמו, מול האורח, או על חלק מהשער (החלק הקבוע) בסמוך לנקודת ההשקה עם החלק הנפתח, בשני מקרים אלו נדרשת עבודת התקנה מיומנת, אך התוצאה היא משביעת רצון בהחלט.המיקום האידאלי , אם כך, הוא בזווית של 45 מעלות ביחס לשער, כדי לקבל תמונה מלאה ונכונה.
המצלמה בכל המקרים מוקפת נורות לד לראייה בלילה, ובכך מסגירה את מקומה ולכן היא חשופה למעשי ונדליזם.

עדשות רחבות

קיימות מצלמות עם עדשות רחבות המאפשרות תמונת עין דג של האורח, או מצלמות עם עדשה הניתנת לכיוון מסוים מתוך הפנל, אך עדשה כזו מצריכה פתח גדול בפנל, ובכך גם היא בולטת וחשופה למעשי קונדס.

הפתרון הנכון

הפתרון הנכון ביותר , הוא להתקין כאמור, פנל בזוית של 45 מעלות לשער, עם מצלמת פינהול (עדשה בקוטר 1 מ"מ), אשר יודעת לעבוד עם יחס אור לחושך נמוך מ-0.01 lux . עדשה זו מצלמת בחושך תמונה ברורה ואין צורך בתאורת אינפרא (לדים), כמו כן ניתן לחבר אותה לכל מסך כולל טלויזיה רגילה, או למערכת הקלטת מצלמות, ובכך להימנע ממערכת הבנויה כמקשה אחת.
יתרון נוסף לשיטה זו, הוא האפשרות להוסיף את המצלמה למערכת אינטרקום שמע בלבד, ובכך להימנע מלהחליף את כל הציוד.

התקנה מקצועית וגימור אסתטי

הציוד המצוי בשוק אינטרקום הטלויזיה מציע מגוון פרמטרים כמו מסכי מגע, דיבור חפשי ללא שפופרת, הקלטת שיחות, הצגת הסטורית מבקרים ועוד. אך כדי ליהנות מהם יש לדאוג להשגת המטרה העיקרית בראשונה, וזאת ע"י התקנה מקצועית של הציוד וגימור אסתטי ללא פשרות.

 

מיתר-מערכות שמחה לעמוד לרשותכם!