" אל תשארו מאחור" - מיתר מערכות
17057
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17057,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

" אל תשארו מאחור"

31 מאי " אל תשארו מאחור"

עידן הסלולר והאינטרנט מתפתח בצעדי ענק, וכל יום שלא מדביקים את הפער הטכנולוגי, הוא הולך וגדל והמשתרכים נאלצים להסתפק בטכנולוגיה ישנה .

כידוע , כאשר מהפכת האינטרנט החלה, חוברו בתי אב לרשת (אינטרנט ביתי), לאחר מכן חוברו אנשים (אינטרנט סלולארי), והשלב הבא שמתחיל הוא חיבור חפצים לאינטרנט (IOT-internet on things).

שלב ה-IOT נמצא בתנופה, ואנו ב"מיתר מיגון" מצטרפים לקדמה, ומציעים מגוון מוצרי מיגון למגזר הפרטי העסקי והתעשייתי, אשר מבוססים על טכנולוגיה זו.

אינטרקום וידאו- מחירי מערכות האינטרקום וידאו , עדיין גבוהים כיוון שאין פריצת דרך בנושא, מערכת מינימלית הכוללת יחידת דיבור חיצונית ומסך צפייה ומענה בתוך הבית , עולה אלפי שקלים, בדרך כלל מענה ממקום אחד אינו מספיק, ויש להוסיף מסכים , דבר הגורר חיווט לכל נקודה, הוצאה כספית נוספת, ותלות בדגם המקורי. "מיתר מיגון" מביאה פתרון לכל התלאות הנ"ל, יחידה חיצונית הכוללת מצלמת HD, ראיית לילה מצוינת, קודן מגע, גימור אל-חלד, והתאמה לתנאי חוץ , היחידה היא כל הציוד הנדרש, המענה לאורח נעשה מכל סמארטפון /טאבלט, אפשר להוסיף טאבלטים וסמארטפונים בכל רגע ללא שום מגבלה, אין חיווט בבית, ואין קידוחים ושאר סיבות לאבק ולכלוך. המערכת מתאימה מאוד למשרדים, קליניקות, שומרים שמסתובבים ועוד ועוד…

אינטרקום לבניינים– גם בתחום זה, אין חידושים מרחיקי לכת, מערכת בסיסת תכלול פנל חוץ עם לחצן לכל דירה, או פנל דיגיטלי, ובכל דירה תהיה שפופרת למענה. כמובן הקמת מערכת כזו מחייבת חיווט בין הקומות, ובין הדירות, ואם הגיע אורח ואין איש בדירה, לא יודעים מכך. "מיתר מיגון" משווקת ומתקינה פנל דיגיטלי חיצוני, קטן עדין וחכם, אשר בכל קריאה של אורח, יצלצל הטלפון הביתי או הסלולרי של הדייר (כן, הוא יכול לענות גם מהעבודה), כך אין מכשור בדירה, אין חיווט בקומות ובדירות, התחלף דייר, משנים ברגע את ההגדרות לטובת הדייר החדש, הפנל כולל קודן לנוחות הדיירים, חסכון אדיר בכסף, ציוד, וזמן.

מערכות אזעקה– גולת הכותרת בנושא זה, הנו השליטה המלאה מרחוק, לא מדובר במערכת המבצעת פעולה או שתיים בעזרת לחצני הצלילים של הטלפון, אלא באפליקציה וממשק אינטראקטיבי מלא, מאחר ויש לכם לוח הפעלה מלא באפליקציה, אפשר לחסוך התקנת לוחות מקשים בבית, אפשר לכבות מכל מקום אם יש בעיה, ואז לנטרל גלאי בעייתי ולהפעיל שוב, כדי להשאר מוגנים, לא צריך לחלק את הקוד לעוזרת/לגנן/לחמות וכו', אתם שולטים במערכת ומחליטים מי יכנס ומתי. יתרון נוסף ומשמעותי, מתייחס למי שכבר יש מערכת קיימת, לא צריך להחליף את אביזרי הגילוי , ניתן להתקין רכזת במקום הקיימת, ולהנות מכל היתרונות הנ"ל.

מצלמות אבטחה– בנושא זה ישנה התקדמות משמעותית באיכות הצילום, רזולוציות המצלמות הן גבוהות, ועידן מצלמות ה-IP , מהווה פריצת דרך הן במבחן התוצאה, והן בשיטות ההתקנה, כמובן שגם כאן, משמש הסמארטפון כלי נגישות חשוב, ומאפשר צפייה ושחזור.