מצלמות אבטחה ממונעות | מצלמות אבטחה PTZ
16969
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16969,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

מצלמות ממונעות PTZ

מצלמות PTZ

מגוון מצלמות האבטחה הקיים מאפשר התאמה לכל אתר ולכל תנאי שטח, אך במקומות מסוימים , כיסוי השטח המנוטר אינו מתאפשר במצלמות קבועות, ולכן יש צורך בכלי אחר.

מצלמת PTZ (PAN,TILT,ZOOM) היא מצלמה אשר מותקנים בה מנועים קטנים המאפשרים להזיז את המצלמה שמאלה וימינה, למעלה ולמטה, וכן ביצוע תקריב (ZOOM) ע"י שינוי מרחק העדשות בתוך המצלמה בצורה חשמלית, וכך בעצם לראות מקרוב כל חלק נבחר באזור המצולם.

למצלמת PTZ תכונה עיקרית והיא ערך התקריב (ZOOM) האופטי שלה, כלומר פי כמה התמונה יכולה לגדול מבלי לאבד את איכות התמונה , בניגוד להגדלה דיגיטלית אשר בעצם מגדילה את הפיקסלים ולכן התמונה יכולה להיות מטושטשת.

תכונות נוספות במצלמות PTZ הן האפשרות לקבל אותן עם מערכת חימום לשם הפשרת אדים בחורף, וכן מאוורר להוצאת אוויר חם בקיץ, כמו כן המצלמה מאפשרת קביעת מיקומים מראש,(PRESET) ואז בלחיצת מספר התכנית, המצלמה מתבייתת אוטומטית על המקום שנקבע.

היתרון במצלמת PTZ הוא בכך שהיא מהווה כלי מצוין לעמדה מאויישת על מנת לעקוב אחרי תנועה, אובייקט, או כל התרחשות עד לפרטים הקטנים.

כמובן שהמצלמות נשלטות הן על ידי מקלדת מותאמת, הן על ידי מחשב וכמובן סמארטפון.

כיום ניתן למצוא מצלמות עם זום אופטי של X10 , עד X37, כמו כן המצלמות מלוות בתאורת אינפרא לראיית לילה, מגוון עיצובים לתנאי חוץ או פנים, וכמובן מגוון איכויות ומחירים אשר יכולים להתאים לכל אחד על פי דרישותיו.

"מיתר מיגון" מספקת מגוון מצלמות למטרות שונות כולל התקנה והדרכה וכמובן אחריות מורחבת של שנתיים.

מיתר-מערכות שמחה לעמוד לרשותכם!