מצלמות IP ֻֻֻ| מצלמות אבטחה IP
16943
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16943,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

מצלמות IP – העידן החדש

 IP מצלמות אבטחה

 בשנים האחרונות מתקדם עולם מצלמות האבטחה בצעדי ענק, מצלמות ברזולוציות 1.3 ו-2 מגה פיקסל  , שהיו עד לפני זמן קצר, פסגת האיכות, פינו מקומן למצלמות 3 מגה פיקסל ומשם ל- 5 ו- 8 מגה פיקסל.  כמו כן התפתחו מכשירי ההקלטה כדי שיכילו איכות זו.

תכנון בשטח | התקנה מקצועית | המצלמות המתקדמות בעולם | מצלמות IP | תכנון ראשוני בהתקנה | מצלמות פיקסל ו 2 פיקסל !

מצלמות אבטחה מתוחכמות

park

שיטה אנלוגית

מצלמות אנלוגיות בטכנולוגיה מתקדמת, מאפשרות היום צילום ברזולוציה של עד 5 מגה פיקסל, אך הן מתאימות יותר למגזר הפרטי , לעומת העסקי, בשל מיעוט אפשרויות משמעותי מול מצלמות הרשת.

העידן החדש

העידן החדש משנה את התפיסה לאין ערוך, מצלמות רשת ברזולוציה של 5 מגה פיקסל, מספקות תמונה דיגיטלית ברמה אחרת. כמובן שהתוצאה ניכרת במצב של הגדלת תמונה , אנו נפרדים בשמחה מתופעת התמונה המפוקסלת, ולכן אפשר להתקין מצלמות שתצפינה על שטחים נרחבים יותר במקום לפזר מספר מצלמות אנלוגיות לכיסוי אותו שטח נתון

תכנון ההתקנה – חלק מהותי לשביעות הרצון של הלקוח לטווח ארוך

מצלמות ה-IP מתאימות בעיקר לאולמות גדולים, מגרשי חניה, מפעלים, פסי ייצור, בתי ספר, מוסדות וכמובן לשוק הפרטי על מגוון שימושיו.

כל המערכות ניתנות לצפייה מרחוק או מהסמארטפון.

מצלמות ip ,אנליטיקה

תחום מצלמות הרשת ( ip ,(ממשיך להתפתח וכדאי לשים לב לכלי קיים שהתפתח מאוד לאחרונה , האנליטיקה. כל המצלמות (אנלוגית ודיגיטלית) עובדות בשיטה שבה הן מזרימות וידאו קבוע למכשיר ההקלטה, וזה משווה בין תמונה אחת לזו שאחריה כדי לזהות שינוי ואז לשמור את האירוע ( גילוי תנועה). במצלמות הרשת, ניתן להפעיל תכונות במצלמה עצמה כיוון שהיא אביזר רשת בלתי תלוי, ובשיתוף פעולה עם מכשירי ההקלטה המתקדמים , מקבלים כלי עצמתי ויעיל מאי פעם.

מצלמות ip ,אנליטיקה

חציית קו– על התמונה המגיעה מהמצלמה, ניתן לשרטט קו וירטואלי, אשר חצייתו מצד לצד (אפשר להגדיר גם כיוון אחד בלבד), תפעיל התראה בצורת זמזם, ממסר, הקפצת תמונה, אימייל ועוד. דוגמא- מצלמה המצלמת מסדרון שבצדו מחסן/חדר, ורוצים לדעת אם מישהו נכנס לאזור זה.

שטח מוגדר – ניתן לסמן שטח מסוים בתוך התמונה, אשר כל תנועה באזור הזה תפעיל התראה. דוגמא- מזרקה באמצע מדשאה.

חפץ ננטש– סימון אזור בתמונה, אשר הינו ריק מחפץ, וכאשר יושאר שם חפץ, תתקבל התראה, דוגמא- חניה שמורה, אשר חונה בה רכב לא מורשה.

חפץ נעלם– פעולה הפוכה לנ"ל, מארבים לגנבים וכו'.

צלום פנים– תכנה יחודית לצילום פנים אשר יכולה לצלם את פני כל האנשים באותו פריים, והכי חשוב לאפשר חיפוש פנים , כאשר המערכת מקשרת את הוידאו המוקלט לאותם פנים.

סינכרוניזציה בחיפוש – כלי משמעותי בחקירת אירוע, המערכת יודעת להמשיך את החיפוש באותה נקודת זמן, כאשר עוברים ממצלמה אחת לאחרת ( מעקב אחר אובייקט).

ממסרים – ניתן להתקין מצלמת רשת אשר מגיעה עם כניסות ממסרים, כך אפשר לחבר לדוגמא מגנט לדלת, וכאשר היא נפתחת , מתקבלת התראה. הדבר חוסך מערכות בקרת כניסה, וחיווט מיותר.

מקרופון – במצלמות הרשת יש כניסה למיקרופון, וכך אין צורך להגיע עם כבילה עד מכשיר ההקלטה, וגם אין הגבלה, ניתן לחבר לכל המצלמות מיקרופונים, כאשר במכשיר עצמו, אם יש, היחס הוא מיקרופון לכל 4 מצלמות.

נגישות – פיתוח נוסף מאפשר חיבור מצלמות אנלוגיות/ דיגיטליות למכשיר מקומי, ללא מדיית הקלטה (דיסק קשיח), ודרך חיבור לרשת, "למשוך את הוידאו" למכשיר מרכזי אחד הנמצא במשרד מרכזי ונגיש לצפייה מקומית ותחקור אירועים. דרך זו מתאימה למקרים של מבנה עם אגפים מנותקים מהבניין המרכזי, ובעבר חייבו מערכת עצמאית והתעסקות עם מספר מכשירי הקלטה. באותו עניין, ניתן לחבר מכשיר הקלטה כממיר, כלומר למשוך דרכו וידאו דרך הרשת, ולחבר למסך מקומי. פתרון מצוין למקרים שרוצים לחבר מסך מרוחק שיעבוד קבוע, ולא דרך מחשב, וכמובן בלי לסלול כבלי vga או hdmi , אשר יכולתם מוגבלת ל- 25-20 מטרים בלבד.

מצלמה עצמאית – סוף סוף יש!!- מצלמה לתנאי חוץ, ברזולוציה של 2mp ,הכוללת מקום לסים סלולארי, וכן מטען סולארי מותאם, כך ניתן להתקין את המצלמה בכל מקום נידח, בלי אינטרנט ובלי חשמל.

התראות לנייד – הגדרות האנליטיקה מתריעות במכשיר ההקלטה, במספר דרכים כאשר תנאי כלשהו מתקיים, זמזום, הקפצת תמונה למסך מלא, סגירת ממסר וכו', במכשיר סלולארי שמותקנת בו אפליקציית צפייה מתאימה, תופיע הודעה ( ב-push ( הכוללת את שם המצלמה וסוג האירוע, יתר על כן, לחיצה על ההודעה תפתח את ממשק ההתחברות ותאפשר להפעיל את ההקלטה של האירוע המדווח, פרמטר זה מאפשר גישה מהירה ויעילה לניטור ובקרה של כל אירוע שמדווח

מיתר-מערכות שמחה לעמוד לרשותכם!