אינטרקום IP ֻ| מערכות אינטרקום | מערכת אינטרקום IP
17134
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17134,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Ip אינטרקום רשת – אינטרקום

אינטרקום IP

לחצני מגע | שילוב עם סמארטפונים וטבלטים | מערכת ידידותית ומעוצבת | אחריות לשנתיים

אינטרקום IP

panel

מערכות אינטרקום בטכנולוגיה חדשנית

מערכות האינטרקום, הן לבניינים והן למגזר הפרטי, עברו שדרוג משמעותי, ומתאימות את עצמן לטכנולוגיה העכשווית.

אם בעבר , מערכות אינטרקום וידאו, היו מורכבות מיחידה חיצונית ומסכים ברחבי הבית, היום אין צורך במסכים, כיוון שכל טאבלט וסמארטפון, הוא גם מסך, וגם יחידת דיבור, וכמובן אפשר לתת פקודת פתיחה לדלת, הכל באמצעות אפליקציה נוחה, חינמית, ובכל שפה נדרשת.

אינטרקום איי.פי עם לחצני מגע

אינטרקום IP הוא מוצר דיגיטלי, עם לחצני מגע, אלקטרוניקה מתקדמת גימור וזיווד מתקדמים , ולכן הינו עמיד לאורך זמן, כמובן גם בתנאי חוץ.

בנייני מגורים משותפים יכולים ליהנות אף הם מהקידמה של אינטרקום ip , קיימים בשוק מגוון פאנלים חיצוניים עם מצלמות משוכללות איכותיות ברזולוציות HD , ראיית לילה, ומנגנוני קריאה לדיירים, עם מסכי תצוגה, המחליפים את הלחצנים האינסופיים המוכרים , שהקבלנים נותנים בדרך כלל.

שיטת החיווט שונה ומינימליסטית, אפשרויות איתור וטיפול בתקלות בצורה נוחה , וברוב המקרים בגישה מרחוק ע"י מחשב, ללא צורך להגיע לשטח ולבזבז זמן המתנה של נציגי הוועד.

 מערכות אינטרקום ip לבניינים, משתלבות עם סמארטפונים, מצלמות ip, nvr, טאבלטים, נשלטות על ידי אפליקציות מותאמות במבחר שפות , ידידותיות , מעוצבות, בנויות מחומרים איכותיים, עמידים בתנאי חוץ, מים, קורוזיה, רוחות, ושאר מזיקים.

אנו ב"מיתר מיגון" מתחייבים לשנתיים אחריות למוצרים ולהתקנה, וכך נותנים שקט ובטחון לדיירים לאורך זמן.

מיתר-מערכות שמחה לעמוד לרשותכם!