שליטה מרחוק - מיתר מערכות
16429
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16429,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

שליטה מרחוק

מערכת לשליטה מרחוק מכל מכשיר סלולארי

כל המוצרים של מיתר מתחברים לאפליקציה בסלולארי שלכם שמאפשרת שליטה מרחוק על המערכות.

מערכות לשליטה מרחוק

למה צריך שליטה מרחוק?

שליטה מרחוק מאפשרת לכם הרבה יותר גמישות בניהול המערכות השונות המאבטחות את הבית הפרטי או העסק שלכם. שליטה באמצעות אפליקציה מייתרת את הצורך להיות נוכח בבית על מנת לכבות אותה ומאפשרת לכם ניהול מלא של מערכות האבטחה מרחוק.

שליטה מרחוק באמצעות אפליקציה | ידידותית למשתמש| מתאימה לכל המוצרים | מאפשרת גם שליטה על תאורה ותריסים


האם המערכות מתאימות גם לאינטרקום ומערכות אזעקה?

האפליקציות לשליטה מרחוק מתאימות לכל המוצרים שלנו לרבות מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ואינטרקום. מיתר מערכות מהווה חלוצה בתחום ודואגת לספק ללקוחותיה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

אפשרויות נוספות לשליטה מרחוק

האפלקיציה מאפשרת שליטה גם על תאורה ותריסים. היתרון שלה היא שהיא מתעדת כל התרחשות בצורה ברורה. כל תקלה וכל פעולה מפורטות להבנה קלה וכך השליטה מרחוק היא מוחלטת ופשוטה.

איך אני יודע/ת מה אני צריכ/ה?

צרו איתנו קשר ואנו נעניק לכם ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם. לאחר שנבין את הצרכים שלכם, נתאים לכם את המוצר הטוב ביותר בהתאם לתקציב ולצורך. אנו מספקים את המוצרים הטובים בשוק ומבצעים התקנה. לרוב המוצרים שלנו יש אחריות לשנתיים. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

מיתר-מערכות שמחה לעמוד לרשותכם!