יש חדש במערכות האינטרקום - מיתר מערכות
17015
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17015,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

יש חדש במערכות האינטרקום

12 מרץ יש חדש במערכות האינטרקום

מערכות האינטרקום הינן מצרך שכיח בימינו, אם בעבר הסתפקנו בדיבור עם האורח, היום הדרישה לראות אותו הולכת וגדלה, יחד עם זאת , האפשרות לקבל צלצול בשער/דלת, ולקום אל המסך כדי לענות, היא הנפוצה והמסורתית ביותר , כל שנותר הוא לבחור את המוצר בהתאם לגודלו, מחירו, נראות כללית והשתלבות בסביבה, כמו הדוגמאות הבאות.

אינטרקום לבתים פרטיים

במערכות המסורתיות כמובן יש למקם מסך אחד או יותר, ברחבי הבית, מה שמצריך חיווט לכל נקודה, וכמובן המסכים חייבים להיות מאותו סט, ולכל מערכת מגבלת כמות משלה. המסכים הללו אינם זולים, ויחד עם זאת מגושמים ובולטים על הקיר בחוסר חן.

inter2

כפי שניתן לראות, מסכים בגודל "7 , מוקפים בהמון פלסטיק מיותר, דבר הגורם למכשיר להיראות מגושם ולא מודרני, אלא מספק מבחינה פונקציונאלית בלבד.

ראשית בעניין החלופה המסורתית- ניתן לקבל מערכת עדינה ומתחשבת בסביבה, עם מסך דק הנצמד לקיר  ובמימדים מינימליים , וכן מוצר חדש, מסך מראה, כל מילה מיותרת.

inter4

 "מיתר מיגון" מציעה אופציה אחרת, מודרנית, עיצובית, חסכונית ונגישה.
עידן הסמארטפונים והנגישות לאינטרנט מכל מקום, נותנים אופציה מהפכנית.

inter5

פנל חיצוני הכולל מצלמת hd עם ראיית לילה, וקודן עם מקשי מגע, היחידה מתחברת לאינטרנט הביתי, וכל צלצול של אורח , מגיע לסמארטפונים של דיירי הבית. הסמארטפון הופך למסך וידאו, מדברים עם האורח, רואים אותו, מקליטים את השיחה (אם רוצים…) פותחים מנעול חשמלי, וכל זאת בלי לקום מהמקום. (גם אם אתם בחצר או במרפסת).

רוצים לשלב עם הדרך הישנה? הרכיבו טאבלט פשוט על הקיר, והורידו אליו את האפליקציה, הנה לכם מסך כמו פעם.

יש לכם כבר מערכת אינטרקום וידאו מסורתית, ורוצים גם בסמארטפון? לא צריך לפרק ולקנות חדש, נספק לכם מתאם לאינטרנט אשר יחבר את המערכת הקיימת לאפליקציה.